h

Belangrijke update: Nieuwe planning voor de kerngroep bijeenkomsten

2 februari 2025

Belangrijke update: Nieuwe planning voor de kerngroep bijeenkomsten

2025 is een uitdagend jaar voor onze afdeling in Terneuzen. Er komen flink wat maatschappelijke vraagstukken op ons bordje, en dat vraagt soms om creatieve oplossingen, vooral als het om onze planning gaat. Af en toe moeten we dus een beetje schaven en poetsen om alles soepel te laten verlopen.

Zo ook met de planning van onze kerngroep bijeenkomsten. Oorspronkelijk hadden we deze gepland op één maandag per maand, maar we hebben van een paar leden gehoord dat dit niet altijd goed uitkomt. En omdat we graag zoveel mogelijk mensen erbij willen hebben, hebben we een slimme oplossing bedacht: vanaf februari plannen we de bijeenkomsten op zowel maandagavond als zaterdagmiddag!

Voor volgende maand staat de bijeenkomst op zaterdagmiddag gepland. Hieronder vind je alvast een overzicht van de geplande data tot de zomer. Uiteraard krijg je op tijd een uitnodiging via de mail, maar je kunt de data alvast in je agenda zetten.

We hopen je snel te zien: op een maandag óf een zaterdag, net wat jou het beste uitkomt!  

Hier is een kort overzicht van de geplande bijeenkomsten tot de zomer. 

  • Zaterdag 22 maart, kerngroep bijeenkomst, 12:00-15:00.
  • Maandag 14 april, kerngroep bijeenkomst thema “DE DAG VAN DE WERKENDE KLASSE”, 10:00-13:00.
  • Zaterdag 12 april, Algemene Ledenvergadering, zaal “Leeuwenkwartier” (Speeltuin Oranjekwartier), 13:00-16:30.
  • Donderdag 1 mei, “DE DAG VAN DE WERKENDE KLASSE”.
  • Zaterdag 31 mei, kerngroep bijeenkomst, 12:00-15:00.
  • Maandag 16 juni, kerngroep bijeenkomst, 10:00-13:00.
  • Zaterdag 5 juli, “ZOMERFEEST”.

    Klik hier voor de volledige agenda.

Met strijdbare groeten,
Mart Smit
Organisatiesecretaris

U bent hier